Uneallikast

Unerändur Leonhardi tegemised

Läbi vahepeatuste Uneallikal toon Teise Ise teadvuse õpetussõnad jututubade vahendusel Esimesse Reaaalsusesse.

Loe lähemalt tedlikust unenägemisest unerändur.ee lehelt

Uneränduri jututoad Uneallika puhketalus

Suvel seminarid, talvel jututoad, vahepeal facebook ja blogi...

Järelkaja novembri üritusele: Aitäh südamega rajal unenägijad, kellega koos sai tehtud multidimensionaalne ja väga tihe õhtu. Inspireeriv on tunda teie lugude energiat ja külmavärinatest kantud kogemusi siin ja sealpool piiri.

Kuna antud kogunemised on ka praktilise väärtusega ja kohati ka teraapilised, eriti nende jaoks, kes alles alustavad oma unenägemise rada, on teie panus suureks toeks üksteisele, sest siin te mõistate. Te ei ole üksi, me kõik oleme väga sarnastest Jõududest puudutatud ja me kõik teeme kas teadlikult või ebateadlikult samu asju suures Jõudude katlas, pidevas edasiliikumises.

Aitäh veelkord ja peatse kohtumiseni!

Unenägemisteni!

peamaja tuba

Uneränduri raamat

Me otsime kogu elu oma teist poolt. Hingeteadvuse virgumisel saab meile selgeks, et selleks teiseks pooleks oleme me ise, sest meie tõeline hingeteadvus laotub laiali nähtava ja nähtamatu maailma avaruses.

Unenägemine kui taustsüsteem on parim vahend enda arengu kiirendamiseks, kuna selles kulgev ja olev aeg annab meile võimaluse elada ühe inimkeha piires palju elusid. Kui sina näed und iseendast, siis näeb sinu Teine Ise und sinust! Unenägemise väravatest läbi käies leiad sa tee oma koju, iseenda juurde, ühendades läbi taotluse oma kahe ise teadvused. See raamat on sündinud selleks, et sa mõistaksid:

Meie tõde on piiratud teadvuse teadlikkusega!

Teadvuse kasvades nihutame me oma teadlikkuse piire läbi uute kogemuste. Paljud uksed, millest julged läbi astuda, viivad sind järgmisesse ruumi ja nii laieneb meie tõde koos meie piire avardava teadvusega.

Mis on sinu jaoks reaalsus? Seda küsid sa siis, kui oled puudutanud Tõde. Reaalsus on see, milles oled ärkvel!

See on esimene omataoline raamat, mis on sündinud sadade unenägemiste ja astraalprojektsioonide piirimail, milles leiduvad vastused neile, kes otsivad taga tõde iseendast, universumist, kandes endas muinasjutulises võtmes nähtamatu maailma sõnumit, mis on teadvuse virgumisel inimese jaoks kõige olulisem. Raamat toob sinust välja selle, mida sa oled kogu aeg teadnud, kuid mida ei ole osanud sõnadesse panna. Pärast raamatu läbilugemist tead sa, et miski puuduv osa sinust on oma koha leidnud salapärasel müstilisel moel. See võib lõpetada sinu otsingud, kuid samas ka tõugata veel kaugematele radadele, sest kõikide nähtavate ja nähtamatute asjade taga on reaalsus, mille väikese osa me moodustame igavikuliste kaksikolenditena. “Printsess Lualoke Teise Ise tegemised” puudutab Sind, kui oskad mõista ridade vahele kirjutatud sõnumit!


Raamatu kohta saad lähemalt lugeda veebilehelt unerändur.ee
raamat teadlikust unenägemisest
Printsess Luoloke teise ise tegemised

Uneränduri podcast

Unenägemise podcast on südamega rajal oleva duaalse kaksikolendi abimees, mis toob erinevate reaalsuste kogemused otse sinuni ja nii oled sa pidevas edasiliikumises, mis on üheks elu eesmärgiks, avardades enda teadvuse teadlikkust eludeüleselt AJATU HINGETEADVUSENA!

See on üks suur „juhus“ kui su ellu satuvad Teise Ise tegemised, kelle kaudu leiad oma südamega raja ja tee tõelisesse koju. Kas sina tead, kus on su süda, kus on su hing, kes on sinu tõeline Teine Pool ja kus on su HINGE KODU?

Kõikidele nendel küsimistele anname vastused vastavalt Jõu avaldumisele unenägemises nii siin kui sealpool piiri!

Kuulmiseni!

Podcastide kohta vaata ja kuula neid siit: uneränduri podcastid

podcast teadlikust unenägemisest